השתלת שיער סינטטי

השתלת שיער סינטטי – איך זה עובד?

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

דף הבית » השתלת שיער סינטטי – איך זה עובד?

נשירת שיערת והתקרחות הן תופעות שאנשים רבים סובלים מהן, גברים ונשים כאחד. קצב החיים המהיר שלנו הרווי בסטרס, גנטיקה לא טובה, שימוש בתכשירים לא נכונים – כל אלו גורמים לאובדן שיער במהלך החיים, כאשר המצב רק הולך ומדרדר עם השנים. היום, תחום הרפואה האסתטית מציע פתרון מתקדם וחדשני עבור אנשים שסובלים ממצבים אלו ומאפשר ליהנות שוב מראש מלא שיער שופע. השתלת שיער סינטטי הוא פתרון יעיל ומהיר לבעיית ההתקרחות ונחשב לאפשרות נהדרת עבור אלו מכם שמעוניינים להחזיר לשיערכם את הנפח והמראה האסתטי.

במאמר זה ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת לגבי השתלת שיער סינטטי. למי זה מתאים, איך זה עובד ולאיזו תוצאה אפשר לצפות? כל התשובות לשאלות שלכם מחכות כאן.

מהי השתלת שיער סינטטי ואיך זה עובד?

טכנולוגיית הזרקות שתלי שיער סינטטי מאפשרת למטופלים בכל העולם להזריק שתלי שיער מבלי להיות תלויים במצב זקיקי השיער הטבעיים שלהם בקרקפת. הפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים בתחום הרפואה האסתטית והשתלות השיער שיש היום, מאפשרים להעניק פתרון מידי בסיום הטיפול, ללא צלקות, כאבים, או תופעות לוואי. הזרקת השיער החליפי באמצעות השתלת שיער סינטטי היא הפתרון היעיל, המהיר, והמקצועי ביותר עבור אנשים אשר סובלים מאזורי קרקפת חשופים והתקרחות מקומית. ההליך מהווה פתרון גם עבור אנשים שלא נמצאו כמתאימים להשתלת שיער טבעי, או לא מעוניינים לעבור הליך זה בגלל מתבצע, או סיבות אישיות אחרות. היום כל מטופל ומטופלת יכולים להיכנס למרפאה עם אזורים דלילים או חשופים בקרקפת, וכבר בסיומו של טיפול אחד לצאת עם שיער שופע וכיסוי מלא של האזורים בהם היה חסר שיער.

מהם היתרונות של השתלת שיער סינטטי?

הדור החדש של שתלי השיער החדשניים תופס תאוצה בכל העולם ואולי תופתעו לגלות שאחד הפיתוחים הראשונים והטובים ביותר בתחום התחיל דווקא כאן בישראל. הפיתוח הישראלי והחדשני מדמה באופן המיטבי ביותר את האנטומיה הטבעית של שורש השערה בקרקפת של כל מטופל/ת, ובכך מאפשר למלא אזורים דלילים בשיער בהליך אחד מתקדם ויעיל. תוצאות הטיפול הן מרשימות בהחלט ונשמרות לטווח הארוך. בשביל שתכירו את הטיפול הייחודי קצת יותר לעומק, ריכזנו עבורכם את היתרונות המרכזיים בביצוע השתלה דווקא בשיטה הזו:

פתרון מאושר ובטוח

השתלת שיער סינטטית היא טכניקת שיקום שיער המשתמשת בסיבים או קווצות שיער מלאכותיות כדי ליצור מראה של ראש שיער מלא.
השתלת שיער סינטטית היא טכניקת שיקום שיער המשתמשת בסיבים או קווצות שיער מלאכותיות כדי ליצור מראה של ראש שיער מלא.

תקן הבריאות האירופאי ה-CE ומשרד הבריאות הישראלי מאשרים את השיטות הייחודיות לביצוע השתלת שיער סינטטי. ההליך נחשב לבטוח במיוחד, בעיקר כאשר הוא מבוצע על ידי רופא מומחה במרפאה או קליניקה מקצועית ומנוסה בתחום השתלות השיער.

שיער מלא באופן מידי

אין צורך להמתין חודשים עד שהשיער החדש שלכם יצמח. היום אתם יכולים לעבור את ההליך ומיד לאחריו לצאת עם שיער מלא ושופע ולחזור לשגרת חייכם עם ראש מלא שיער מרשים. התוצאות של הטיפול מתקבלות באופן מידי וכבר לא צריך לחכות בציפייה עד לקבלת השיפור הנחשק במראה.

אין צורך בגילוח

בניגוד להליכי השתלת שיער מסורתיים המשתמשים בהשתלות שיער אמיתיות, השתלת שיער סינטטית כוללת השתלת סיבים סינתטיים ישירות לתוך הקרקפת.
בניגוד להליכי השתלת שיער מסורתיים המשתמשים בהשתלות שיער אמיתיות, השתלת שיער סינטטית כוללת השתלת סיבים סינתטיים ישירות לתוך הקרקפת.

השיער הסינטטי מוזרק לתוך הקרקפת במצבה הטבעי מבלי שיהיה צורך בהתערבות נוספת. בדרך כלל השתלת שיער טבעי מחייבת גילוח, ומה שנהדר בשיטת השתלת שיער סינטטי הוא שאין צורך בגילוח.

התאמה גבוהה לשיטה

אנשים רבים שמעוניינים לעבור השתלת שיער, לעיתים לא יהיו מתאימים לעבור את ההליך בגלל סיבות כאלו ואחרות. השתלת שיער סינטטי מהווה פתרון מעולה במקרים הללו, בזכות העובדה שאין שום תלות במצב זקיקי השיער הטבעיים למטרת ביצוע הטיפול, כך שאנשים רבים יותר יכולים לעבור אותו וליהנות מהתוצאות שלו גם הם. 

החלמה מהירה וקלה

אפשר לחזור לשגרת היומיום ממש לאחר שעברתם את ההליך. הוא לא מותיר צלקות ומתבצע כמעט ללא כאבים. ההחלמה מהירה בניגוד לשיטות אחרות להשתלת שיער ואתם יכולים להשוויץ בשיער החדש שלכם בפני כולם כבר באותו היום.

אילו שיטות שונות של השתלת שיער סינטטי קיימות?

השתלת שיער סינטטית מומלצת לעיתים קרובות לאנשים עם נשירת שיער חמורה או צלקות שלא ניתן לטפל בהן בטכניקות השתלת שיער מסורתיות.
השתלת שיער סינטטית מומלצת לעיתים קרובות לאנשים עם נשירת שיער חמורה או צלקות שלא ניתן לטפל בהן בטכניקות השתלת שיער מסורתיות.

תחום הרפואה האסתטית והשתלות השיער חווה התקדמות משמעותית בשנים האחרונות. בזכות טכנולוגיות חדשניות, ניתן לבצע את ההשתלה בשיטות ייחודיות שמעניקות תוצאות מרשימות במיוחד. כמה מהשיטות הפופולריות שקיימות היום הן:

שיטת Hairstetics

Hairstetics הוא סטארטאפ ישראלי אשר פותח ומיוצר בישראל על ידי דביר קרן, ממציא ויזם ציוד רפואי בעל פטנטים רבים וחברות סטארט אפ. זהו פתרון מהיר ומקצועי ביותר אשר מאפשר לאנשים להיכנס עם שיער דליל ולצאת עם שיער מלא ושופע בהליך אחד.

שיטת Biofiber 

אחד הפתרונות החדשניים לגברים ונשים אשר סובלים מהתקרחות ושיער דליל הוא השתלת שיער סינטטי בשיטת Biofiber. השיטה החדשנית מאפשרת לאנשים בכל העולם ליהנות משיער חזק ושופע עם מראה טבעי ואטרקטיבי.

איך השתלת שיער סינטטי מתבצעת?

הבחירה בין טכניקות השתלת שיער סינתטיות למסורתיות צריכה להתבסס על הצרכים והמטרות הספציפיות של האדם, כמו גם על המלצותיו של מומחה לשיקום שיער מוסמך.
הבחירה בין טכניקות השתלת שיער סינתטיות למסורתיות צריכה להתבסס על הצרכים והמטרות הספציפיות של האדם, כמו גם על המלצותיו של מומחה לשיקום שיער מוסמך.

ההליך מתבצע לאחר חיטוי והרדמה מקומית של אזור הקרקפת למניעת תחושה או כאבים. בשיטה זו, בכל טיפול מושתלות כ-1,000 שערות, כאשר הרופא המומחה משתיל אותן אחת אחת בקצב של כ-200 או 300 שערות לשעה. ההשתלה מבוצעת שערה שערה, כאשר בכל קצה שערה קיים קשר קטן, המאפשר להחזיק את השערה המושתלת במקום. את השערה מכניסים לקצה המחט ומשתילים עד לכיסוי של כל האזורים הקרחים. לקבלת התוצאה המיטבית ביותר מומלץ לחלק את ההשתלה למספר מפגשים. כמות הטיפולים תלויה במצב של המטופל/ת, בהתאם למידת ההתקרחות ואובדן השיער שהייתה. ההליך החדשני מאפשר לסיים את הטיפול כולו במסגרת טיפול אחד או כמה טיפולים בודדים.

לסיכום

שיער שופע מקושר ישירות לתחושת הביטחון העצמי והדימוי האישי, בפני עצמינו ובפני אנשים אחרים סבבינו. גברים ונשים בכל העולם סובלים מהתקרחות מוקדמת ונשירת שיער כבר בגילאים צעירים יחסית, לרוב באמצע שנות ה-20 לחייהם. היום אפשר לשפר את המראה ולמלא את האזורים החסרים בקרקפת עם הליך חדשני ומתקדם אשר מבוצע במספר שיטות – השתלת שיער סינטטי. הטיפול מאפשר לקבל שיער שופע בהליך אחד וליהנות ממנו למשך שנים רבות.

יתרונות וחסרונות של השתלת שיער סינטטי

שאלה תשובה
1. מהי השתלת שיער סינטטי? השתלת שיער סינטטי היא הליך שבו מושתלים סיבי שיער מלאכותיים או סינתטיים בקרקפת כדי לחקות את המראה של שיער טבעי.
2. מהם היתרונות של השתלת שיער סינטטי? כמה יתרונות של השתלת שיער סינטטי כוללים תוצאות מיידיות, עלות נמוכה יותר בהשוואה להשתלות שיער טבעיות, והליך ללא הצורך בשימוש בשיער תורם.
3. האם יש חסרונות להשתלות שיער סינטטי? כן, יש כמה חסרונות שצריך לקחת בחשבון. שיער סינטטי עשוי שלא להיראות טבעי כמו שיער אמיתי, לא ניתן לעצב אותו או לצבוע אותו, והוא עשוי לדרוש החלפה לאורך זמן.
4. כמה זמן מחזיקה התוצאה של השתלת שיער סינטטית? אורך החיים של השיער הסינטטי משתנה בהתאם לגורמים כמו איכות הסיבים ומידת הטיפול בהם. בדרך כלל, הם יכולים להחזיק עד כשנה או יותר.
5. האם ההליך של השתלת שיער סינטטי דומה להשתלת שיער טבעי? לא, ההליך להשתלת שיער סינטטי שונה מהשתלת שיער טבעית. סיבי שיער סינתטיים מוכנסים בדרך כלל לקרקפת באמצעות טכניקות מיוחדות או שיטות הדבקה.
6. ניתן להתאים השתלות שיער סינטטי כדי להתאים לשיער טבעי? אכן כן, השתלת שיער סינטטית ניתנת להתאמה אישית במידה מסוימת מבחינת צבע, מרקם ואורך. עם זאת, השגת התאמה מדויקת לשיער טבעי יכולה להיות מאתגרת.
7. ישנם סיכונים או תופעות לוואי הקשורות להשתלת שיער סינתטי? כמה סיכונים פוטנציאליים כוללים גירוי בקרקפת, תגובות אלרגיות או זיהומים. חשוב לבחור איש מקצוע מיומן ומנוסה כדי למזער סיכונים אלו.
8. ניתן לבטל או להסיר את השיער הסינטטי אם רוצים? כמובן, ניתן להסיר או להפוך התוצאה של השתלת השיער הסינטטי. התהליך כולל בדרך כלל גזירה או הסרה מוחלטת של סיבי השיער הסינתטיים מהקרקפת.
9. מי מועמד מתאים להשתלת שיער סינטטי? השתלות שיער סינטטי עשויות להתאים לאנשים עם שיער מוגבל לתורם, לאלו המבקשים שיקום שיער זמני, או לאנשים שאינם מסוגלים לעבור הליכי השתלת שיער טבעיים.

שאלות ותשובות נפוצות לגבי השתלת שיער סינטטי

השתלת שיער סינטטית היא הליך שבו סיבי שיער מלאכותיים מושתלים בקרקפת כדי לדמות מראה שיער טבעי. סיבים אלו עשויים לרוב מחומרים כמו פוליאסטר או אקריליק ומוצמדים בטכניקות שונות כמו מיקרו מחטים או שיטות הדבקה.

השתלות שיער סינטטי מציעות תוצאות מידיות, שכן הסיבים המלאכותיים כבר מעוצבים ומוכנים לשימוש. ההליך בשיטה זו בדרך כלל גם זול יותר מהשתלות שיער טבעיות ואינו דורשות שיער תורם. בנוסף, ההליך מהיר יותר יחסית לשיטות שיקום שיער אחרות.

אורך החיים של השתלת שיער סינטטי יכול להשתנות בהתאם לגורמים כמו איכות הסיבים ושגרת הטיפול של הפרט. בדרך כלל, השיער יכול להחזיק מעמד בין מספר חודשים לשנה או יותר לפני שתידרש החלפה.

בעוד שהשתלות שיער סינטטי מציעות כמה אפשרויות התאמה אישית מבחינת צבע, מרקם ואורך, השגת התאמה מדויקת לשיער הטבעי יכולה להיות מאתגרת. חשוב לדון בציפיות ובמגבלות עם רופא מוסמך להשתלות שיער.

בהחלט, ישנן אפשרויות חלופיות לשיקום השיער. אלו כוללות השתלות שיער טבעיות, תרופות לנשירת שיער, טכניקות לא ניתוחיות כמו טיפול PRP לשיער, טיפול בלייזר, תוספות שיער או כיסויי שיער. התייעצות עם מומחה לשיקום שיער יכולה לעזור לקבוע את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

ישנה חשיבות מכרעת לבחירה במרפאה מוכרת וברופא מומחה בעל ניסיון בביצוע השתלות שיער סינטטי. תקראו חוות דעת של מטופלים, שאל לגבי הכישורים, ההסמכות שלהם, ובקשו לראות תמונות לפני ואחרי של מטופלים קודמים כדי להבטיח שאתם מקבלים החלטה מושכלת.

ויטמינים ממלאים תפקיד מכריע בשמירה על שיער בריא.

השתלת שיער בטורקיה

הולכים על בטוח עם נותנים בראש

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים

דילוג לתוכן