כמות זקיקים מומלצת להשתלת שיער

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

כמה זקיקים נהוג לקחת בטיפול אחד?

רוב הרופאים המקצועיים יגידו לכם שכמות זקיקים מומלצת לטיפול אחד נעה בין 2000 ועד 4500 זקיקים. כמובן שאפשר למצוא רופאים שישתמשו בזקיקי שיער בכמות גבוהה בהרבה, לעתים 6000 ואף יותר, ובאופן תיאורטי ניתן להשתמש בכמות גדולה יותר בת חמש ספרות. אבל אני באופן אישי – חד משמעית לא ממליץ ללכת למרפאות כאלו. בהשתלה רקמת השיער התורמת שלנו נפגעת והגוף נכנס לשוק. מתיחת הגבול והוצאה של כמות זקיקים גבוהה מידי יכולה לגרום לנזק כבד לראש שלכם ולתוצאה הפוכה מהרצוי.
 
מי קובע את כמות הזקיקים וכיצד?
  • הרופא המשתיל הוא זה שיקבע מהי כמות זקיקים מומלצת לטיפול, והוא בלבד. למטופל אין יכולת להחליט אם כי הוא יכול כמובן להשפיע, הרי התשלום על הטיפול יוצא מכיסו. מניסיוני האישי – לכו עם המלצת הרופא!
  • הרופא קובע את כמות הזקיקים בהתאם למספר משתנים כאשר הראשון והחשוב שבהם הוא מצב המטופל, שנקבע לפי האזור המקריח שבו יש להשתיל את השיער, והאזור התורם ממנו נלקחים הזקיקים.
  • כמות הזקיקים תיקבע גם לפי הטכנולוגיה בה משתמש הרופא. ישנן שיטות שבהן זקיקי השערה מוצאים אחד אחד בעוד שבשיטות אחרות מוצאים מספר זקיקים בו זמנית מהרקמה. לדוגמא – בשיטת dhi אנחנו בדרך כלל לא נשתיל יותר מ-3000 זקיקים ולעומת זאת בשיטת fue גם נגיע ל-5000 זקיקים.
 
ותמיד תזכרו!
יש לזכור כי ניתן לבצע את ההשתלת השיער במספר טיפולים אם יש בכך צורך. וכיום בדרך כלל ההשתלות נגמרות בטיפול ארוך אחד. כמות הזקיקים משפיעה על התוצאה אך היא לא המשפיעה ביותר, חשובה ממנה היא איכות הטיפול של הרופא. ככל שייקלטו יותר זקיקים באזור הנתרם וככל שהוצאת הזקיקים מהאזור הפורה תהיה פרוסה יותר, התוצאה תהיה אסתטית יותר. לכן יש לבחון את כל הפרמטרים בבחירה הרופא ולא להתייחס לכמות הזקיקים כנתון מכריע.

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים